Перша життєва концепція Капітана Куяви
Культура дистанції – це формат життя, в якому ви убезпечуєте себе і свій простір від негативних впливів, керуючи своєю присутністю в житті інших людей, подій, локацій. Цей лайфстайл я вперше побачив в своїй сфері бізнесу ще в 2012-2014 роках, коли почав створювати продукти та контент на продаж. Вже тоді, я збагнув що таке трансцендентність твого продукту по відношенню до клієнта.
Суть цього принципу у бізнесі проста. Ви створюєте продукт, виставляєте його на полку в магазині і відходите назад, щоб не взаємодіяти прямо з покупцем. Тобто ви разово виставили партію товарів в магазин і покупець безпосередньо контактує саме з товаром, а не з вами. Вам не потрібно торкатись клієнта, бути з ним в контакті, бачити його, витрачати на нього свій час! За вас це робить ваш продукт. Ви, по відношенню до клієнта є трансцендентними, що і створює дистанцію між вами. Проте після виконання транзакції – ви отримуєте гроші й інші бенефіти.
Культура дистанції це метод м’якої сили, коли ви можете вибудувати відстань між людьми не втрачаючи при цьому всіх переваг та вигод, які могли б отримати при прямому контакті з ними. Культура дистанції передбачає екранування своєї особистості, свого життя і простору різними рівнями та елементами, які можуть захистити вас від негативного впливу або непотрібного шуму.
Вінйа та влада
Інший приклад Культури дистанції ви можете побачити на прикладі війни. З однієї сторони – штурмує піхота, живі люди, які героїчно вриваються у бій. З іншої – оператор дрону або ракетного комплексу, який нажимає на кнопки на пульті керування. Такий оператор буде трансцендентний до воїнів на полі і не буде безпосередньо контактувати з ними.
Буде створена дистанція,
а прослойка, проксі-елемент, агент – буде ракета або дрон. Тобто якщо в бізнесі у нас це був продукт, магазин, шопінг культура і тд, то на війні чи у традиції влади, політиці – це зброя, ієрархія, територіальна відстань. Для кожної сфери життя, можуть бути свої елементи, агенти. Їх можна як створювати з нуля так і використовувати вже існуючі.
Любов та люди
В питанні любові, відносин між людьми, чоловіком та жінкою – також є своя специфіка культури дистанції.
Це про тепло – холодно, ближче – далі.
Це про створення додаткових елементів, які допомагають керувати інтересом іншої людини. І тут хтось може подумати, що ми говоримо про маніпуляцію. В якійсь мірі це так і є. Проте культуру дистанції потрібно застосовувати, щоб робити своє життя і своїх близьких щасливішим. Щоб мати більше вільного часу і саме головне – обмежити себе від негативного впливу інших людей, систем, подій.
Коли почався Ковід в 2020 – в моєму житті нічого не змінилось. Жодна з сфер життя не була афектована цими подіями. Тому що лайфстайл був вибудований і заекранований таким чином, що зовнішні фактори чи сам еон мало впливали на мене.
В цій категорії з лімітованим та платним доступом, я буду описувати практичні методи для життя, влади та бізнесу, як вибудовувати потрібну дистанцію та взаємодію, щоб отримати найкращий інтегрований результат для своєї долі та стратегії.